Zahoryzontem.pl

O Firmie

Na rynku działamy od ponad 30 lat. Budowa scenografii telewizyjnej, teatralnej i reklamowej to nasza pasja, która realizujemy z wielkim zaangażowaniem, co doceniają rzesze Partnerów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować na przestrzeni tych lat.

Ogromne doświadczenie, które zdobyliśmy w trakcie realizacji setek projektów przekłada się na jakość i niezawodność naszych usług. Długoletnie kontakty w branży umożliwiają nam zorganizowanie odpowiedniego zespołu ludzi do każdego projektu. Koncentrujemy się na potrzebach poszczególnych Klientów, dbając o to, aby oferowane przez nas produkty spełniały nie tylko najwyższe normy jakości, ale także były atrakcyjne cenowo.

Specjalność Firmy to produkcja, szycie  i wypożyczanie horyzontów, wysłon, kurtyn scenicznych, kotar i upięć.  W wielu produkcjach, teatralnych i filmowych, przygotowaliśmy także dekoracje okienne oraz obicia mebli stylowych.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie związane z szyciem, wypożyczeniem oraz montażem horyzontów i wysłon w dowolnym kolorze, a w szczególności do nagrań telewizyjnych horyzontów Bluebox, Greenbox, tła w kolorach czarnym, szarym, białym.

Posiadamy własne, przygotowane pod wymiar horyzonty do każdego studia telewizyjnego w Polsce.

Wszystkie materiały użyte do wykonania prac powyższych usług mogą posiadać odpowiednie certyfikaty.